Radviliškio raj.

Įmonės atliekančios šias paslaugas
  • UAB „Ekobazė“

    Daugiau informacijos:

    www.ekobaze.eu

Žalia – visiems          Mėlyna – tik gyventojams

Pastaba
Žemėlapyje žalia spalva nurodyti atliekų tvarkytojų padaliniai, paskambinus nurodytu telefono numeriu atliekų tvarkytojai atvažiuos išvežti statybų, remonto ir griovimo atliekas. Mėlyna spalva nurodytos atliekų tvarkymo aikštelės, kuriose gyventojai gali priduoti statybų, remonto ir griovimo atliekas.

Statybos, remonto ir griovimo atliekas (betonas, plytos, akmens ir stiklo vata, gipso, statybinės medžiagos, linoleumas, grindų dangos, namų ūkio santechnikos įrenginiai ir kt.) draudžiama mesti į komunalinių atliekų konteinerius ar palikti šalia jų.


Statybų ir remonto metu susidarančias atliekas gyventojai gali priduoti atliekų surinkimo aikštelėse arba tokias atliekas tvarkantiems atliekų tvarkytojams.


Įmonės statybvietėje išrūšiuotos atliekos turi būti perduotos įmonėms, turinčioms teisę tvarkyti tokias atliekas pagal rašytines sutartis dėl jų naudojimo ir (ar) šalinimo.

Pastaba
Plačiau apie pavojingų statybos, remonto ar griovimo atliekų tvarkymą informaciją rasite kategorijoje „Kitos pavojingos atliekos“.

  • UAB „Ekobazė“ Radviliškio raj. +370 528 54 001 info@ekobaze.eu www.ekobaze.eu
  • Šiaulių RATC (gyventojams) Žironų k., Radviliškio sen., Radviliškio r. 8 656 33935 info@sratc.lt http://www.sratc.lt/antriniu-zaliavu-pakuociu-atlieku-konteineriu-stovejimo-adresai/