Projektas
„MES RŪŠIUOJAM AUTOSERVISE“

Projektas „Mes rūšiuojam Autoservise“ – unikalus aplinkosauginis projektas, skirtas transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdantiems asmenims (Autoservisams). Projekto metu iš Autoservisų bus renkamos vidaus degimo variklių degalų, tepalų, oro filtrų bei automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos.

Projekto tikslas – ekonominėmis priemonėmis skatinti Autoservisus rūšiuoti ir rinkti atskirai atliekas, jų nešalinti su kitomis atliekomis, vykdyti savo veiklą atsižvelgiant į aplinkos taršos mažinimą, šviesti ir informuoti visuomenę apie atliekų rūšiavimą ir draugišką aplinkai veiklą.

Projekto „Mes rūšiuojam Autoservise“ partneriai įsteigė vertingus prizus, kuriuos Autoservisai galės laimėti už tam tikrus pasiekimus. Už surinktas ir atliekų surinkėjui atiduotas atliekas Autoservisams bus ne tik sumokama, bet ir bus skiriami taškai, už kuriuos pasibaigus projektui Autoservisai iš projekto partnerių galės įsigyti siūlomų prekių ar paslaugų. Projekto metu iš projekte dalyvaujančių Autoservisų vidaus degimo variklių degalų, tepalų, oro filtrų, automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos bus superkamos.

Kviečiame visus autoservisus dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam Autoservise“ ir prisijungti prie atliekų rūšiavimo.