Panevėžio m.

Įmonės atliekančios šias paslaugas


Visos nebetinkamos eksploatuoti transporto priemonės turi būti nugabentos tik į apdorojimo įmonę, atitinkančią nustatytus reikalavimus.

Nebeeksploatuojamas transporto priemones gali surinkti ir apdoroti tik apdorojimo įmonės, turinčios leidimus ir licencijas.

Po neeksploatuojamos transporto priemonės pridavimo, jos savininkui, ardymo įmonė privalo išduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių sunaikinimo pažymėjimą, kurį gavęs savininkas turi pateikti VĮ „Regitra“.

Transporto priemonių savininkai kiemuose, savo teritorijose laikantys nebenaudojamus, nebevažiuojančius automobilius, nusižengia teisės aktų reikalavimams ir gali būti baudžiami už aplinkos taršą.

  • UAB "Automera" Smėlynės g. 106B, Panevėžys 845462027, 868727084 automera.finansai@takas.lt www.automera.lt
  • UAB "Panevėžio autoservisas" Beržų g. 54, Panevėžys 845465705 info@panservisas.lt www.panservisas.lt
  • UAB "Aradnis" Pramonės g. 3 C, Panevėžys 845461030 aradnis@takas.lt www.aradnis.lt
  • Panevėžio RATC (gyventojams) Savitiškio g. 8, Panevėžys info@pratc.lt http://www.pratc.lt/index.php/paslaugos
    Senamiesčio g. 114B, Panevėžys info@pratc.lt http://www.pratc.lt/index.php/paslaugos
  • UAB "Visaida" Įmonių g. 5D-3, Panevėžys 861819000 vytautas@horizontas.lt
  • UAB "Ekoveda" Elektronikos g. 1, Panevėžys 860611944 ekoveda@gmail.com
  • UAB "Keliovis" Pilėnų g. 45 / A, Panevėžys 845433003 keliovis@keliovis.lt www.keliovis.lt
  • UAB "Metvikta" Tinklų g. 2B, Panevėžys 860311982 armante@rambler.ru
  • UAB "Vairotas" S. Kerbedžio g. 19b, Panevėžys 845596216, 861555890 bubukas@inbox.ru www.vairotas.lt
  • UAB "Vandiga" Lėkiškio g. 4, Panevėžys 868207226
  • UAB "Urnita ir Ko" J. Janonio g. 18, Panevėžys 860029414 urnitaa@gmail.com
  • UAB "Remgera" Pramonės g. 12, Panevėžys 865772122 remgera@remgera.lt
  • UAB "MJ-Auto" Katkų g. 87, Panevėžys 867572968 automodus@inbox.lt
  • UAB "Panšrotas ir Ko" Beržų g. 34, Panevėžys 868677120 pansrotas@yahoo.com
  • UAB "Gremium" Pramonės g. 3C, Panevėžys 845420197 gremium@inbox.lt
  • UAB "Autodvaris" J.Janonio g. 30C, Panevėžys 845583345, 868712610 autodvaris@gmail.com
  • UAB "Aujadeta" Pušaloto g. 125, Panevėžys 868668716 aujadeta@inbox.lt
  • UAB "Autometas" Savitiškio g. 10C, Panevėžys 845515959, 868712606 autometas@gmail.com
  • Sigitas Pilka Bobkalnio g. 7, Panevėžys 867025484 sigitas11@gmail.com
  • UAB "Darbo bitės" Pramonės g. 11a, Panevėžys 869879234 darbobites@yahoo.com