Panevėžio m.

Automobilių supirkimas

Visos nebetinkamos eksploatuoti transporto priemonės turi būti nugabentos arba gali būti surinktos tik apdorojimo įmonės, turinčios leidimus ir licencijas.

Po neeksploatuojamos transporto priemonės pridavimo, jos savininkui, ardymo įmonė privalo išduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių sunaikinimo pažymėjimą, kurį gavęs savininkas turi pateikti VĮ „Regitra“.

Transporto priemonių savininkai kiemuose, savo teritorijose laikantys nebenaudojamus, nebevažiuojančius automobilius, nusižengia teisės aktų reikalavimams ir gali būti baudžiami už aplinkos taršą.

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
UAB “Atliekų tvarkymo centras” +370 520 60900 info@atc.lt
UAB "Automera" 845462027, 8 686 84611 info@automera.lt Smėlynės g. 106B, Panevėžys
UAB "Panevėžio autoservisas" 845465705 info@panservisas.lt Beržų g. 54, Panevėžys
UAB "Aradnis" 845461030 aradnis@takas.lt Pramonės g. 3 C, Panevėžys
UAB "Visaida" 861819000 vytautas@horizontas.lt Įmonių g. 5D-3, Panevėžys
UAB "Ekoveda" 860611944 ekoveda@gmail.com Elektronikos g. 1, Panevėžys
UAB "Keliovis" 845433003 keliovis@keliovis.lt Pilėnų g. 45 / A, Panevėžys
UAB "Metvikta" 860311982 armante@rambler.ru Tinklų g. 2B, Panevėžys
UAB "Vairotas" 845596216, 861555890 bubukas@inbox.ru S. Kerbedžio g. 19b, Panevėžys
UAB "Vandiga" 868207226 Lėkiškio g. 4, Panevėžys
UAB "Urnita ir Ko" 860029414 urnitaa@gmail.com J. Janonio g. 18, Panevėžys
UAB "Remgera" 865772122 remgera@remgera.lt Pramonės g. 12, Panevėžys
UAB "MJ-Auto" 867572968 automodus@inbox.lt Katkų g. 87, Panevėžys
UAB "Panšrotas ir Ko" 868677120 pansrotas@yahoo.com Beržų g. 34, Panevėžys
UAB "Gremium" 845420197 gremium@inbox.lt Pramonės g. 3C, Panevėžys
UAB "Autodvaris" 845583345, 868712610 autodvaris@gmail.com J.Janonio g. 30C, Panevėžys
UAB "Aujadeta" 868668716 aujadeta@inbox.lt Pušaloto g. 125, Panevėžys
UAB "Autometas" 845515959, 868712606 autometas@gmail.com Savitiškio g. 10C, Panevėžys
Sigitas Pilka 867025484 sigitas11@gmail.com Bobkalnio g. 7, Panevėžys
UAB "Darbo bitės" 869879234 darbobites@yahoo.com Pramonės g. 11a, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Savitiškio g. 8, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Senamiesčio g. 114B, Panevėžys