Panevėžio m.

Komunalinių atliekų surinkimas

Mišrios komunalinės atliekos – likusios po rūšiavimo komunalinės atliekos. Į mišrių komunalinių atliekų konteinerius draudžiama mesti: antrines žaliavas ir pakuotės atliekas, buityje susidariusias pavojingas atliekas, didžiąsias, žaliąsias, buitinio remonto, elektros ir elektroninės įrangos atliekas, naudotas automobilių padangas, žemės gruntą, statybos ir griovimo atliekas, skystas atliekas, gamybines, degančias ar karštas atliekas (pelenus).

Panevėžio miesto savivaldybėje komunalines atliekas renka AB „Panevėžio specialusis autotransportas“.  Mišrių komunalinių (buitinių) atliekų tvarkymo paslauga teikiama gyventojams, įmonėms, įstaigoms, organizacijoms bei sodų ir garažų bendrijoms.

Mišrios komunalinės atliekos iš Panevėžio miesto gyventojų yra surenkamos į specialius konteinerius. Daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai atliekas turi atnešti ir palikti atliekų surinkimo konteinerių aikštelėse, esančiuose specialiuose mišrioms komunalinėms atliekoms skirtuose konteineriuose. Individualių valdų savininkai turi atskirus mišrių komunalinių atliekų konteinerius, kurie yra išvežami periodiškai pagal iš anksto suderintus grafikus. Mišrių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų surinkimo konteinerių aikštelių sąrašas pateiktas čia.

Iš įmonių mišrios komunalinės atliekos surenkamos pagal atskirus atliekų surinkimo grafikus.

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
AB "Panevėžio specialusis auto transportas" +370 60 7777 60 info@psa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB "Švaros komanda" +370 65275772 svaroskomanda@kateka.lt Nemuno g. 79, Panevėžys