Panevėžio m.

Įmonės atliekančios šias paslaugas
  • UAB „Ekobazė“

    Daugiau informacijos:

    www.ekobaze.eu

Žalia – visiems          Mėlyna – tik gyventojams

Pastaba
Daugiau informacijos apie pakuočių ir antrinių žaliavų rūšiavimą bei rūšiavimo konteinerių žemėlapį galite rasti www.zaliasistaskas.lt.

Antrinės žaliavos – tai buityje ar komercinėje veikloje susidariusios popieriaus, stiklo, plastmasės ar metalo atliekos, kurias perdirbus gaminami nauji produktai.

Pakuotė – gaminys, pagamintas iš bet kokių medžiagų ir skirtas gaminiams pakuoti, apsaugoti, gabenti ir pateikti vartotojams ar gaminių naudotojams.

Antrinių žaliavų surinkimą iš Panevėžio miesto gyventojams skirtų antrinių žaliavų surinkimo konteinerių, įmonių, įstaigų ir organizacijų vykdo AB „Panevėžio specialus autotransportas“. Antrinės žaliavos yra surenkamos specialiomis transporto priemonėmis iš varpo formos ir keturkampių konteinerių, pastatytų šalia kolektyvinio naudojimo mišrių komunalinių atliekų surinkimo konteinerių daugiabučių namų kvartaluose ir privačių valdų rajonuose.

 Pakuočių ir antrinių žaliavų atliekas Panevėžio miesto savivaldybės gyventojai gali mesti į rūšiavimo konteinerius (konteinerių vietos), kviesti tokių atliekų tvarkytojus, kad jas paimtų iš namų arba galima vežti į atliekų surinkimo aikšteles.

Antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų surinkimo iš  individualių valdų savininkų, naudojančių konteinerius, grafikas pateiktas čia, iš individualių valdų savininkų, naudojančių specialius rūšiavimo maišus – čia. Konteineriai atliekų surinkimo dieną iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas. Daugiau informacijos apie antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų surinkimą Panevėžio mieste, rasite AB „Panevėžio specialus autotransportas“ internetinėje svetainėje.

 Pagal individualias sutartis AB „Panevėžio specialus autotransportas“ antrines žaliavas surenka ir išveža iš įmonių, įstaigų ir organizacijų. Antrinėms žaliavoms kaupti skirti 1,1, 6,5, 7, 10 ir 20 m3 talpos konteineriai. Antrinės žaliavos išvežamos pagal suderintą abiems šalims tinkamą aptarnavimo periodiškumą. Taip pat įmonės, kurių veikloje susidaro pakuočių ir antrinių žaliavų atliekos gali kreiptis į tokias atliekas tvarkančius atliekų tvarkytojus.

 

  • UAB "Antraža" J.Janonio g. 30, LT-35101 Panevėžys +370 4558 3200 audrunas.dabasinskas@antraza.eu www.antraza.eu
  • UAB „Ekobazė“ Panevėžio m. +370 528 54 001 info@ekobaze.eu www.ekobaze.eu
  • Panevėžio RATC (gyventojams) Savitiškio g. 8, Panevėžys info@pratc.lt http://www.pratc.lt/index.php/paslaugos
    Senamiesčio g. 114B, Panevėžys info@pratc.lt http://www.pratc.lt/index.php/paslaugos