Šiaulių m.

Komunalinių atliekų surinkimas
  • UAB „Ecoservice projektai“
    Daugiau informacijos:
    www.ecoservice.lt

Mišrios komunalinės atliekos – likusios po rūšiavimo komunalinės atliekos. Į mišrių komunalinių atliekų konteinerius draudžiama mesti: antrines žaliavas ir pakuotės atliekas, buityje susidariusias pavojingas atliekas, didžiąsias, žaliąsias, buitinio remonto, elektros ir elektroninės įrangos atliekas, naudotas automobilių padangas, žemės gruntą, statybos ir griovimo atliekas, skystas atliekas, gamybines, degančias ar karštas atliekas (pelenus).

Šiaulių miesto savivaldybėje komunalines atliekas renka UAB „Ecoservice projektai“. Mišrios komunalinės atliekos renkamos antžeminiais arba požeminiais konteineriais. Į šiuos konteinerius dedamos po rūšiavimo likusios mišrios buitinės atliekos. Atliekos turi būti pilamos į konteinerį tvarkingai, bet kokias atliekas draudžiama krauti šalia ir ant konteinerio.

Mišrios komunalinės atliekos iš Šiaulių miesto savivaldybės gyventojų surenkamos pagal nustatytus atliekų surinkimo grafikus. Atliekų išvežimo dieną konteineriai iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas. Dėl konteinerių išdavimo reikia kreiptis į UAB „Ecoservice projektai“.

Iš įmonių mišrias komunalines atliekas taip pat renka UAB „Ecoservice projektai“. Dėl mišrių komunalinių atliekų konteinerių išdavimo, kreipkitės į minėtos įmonės administraciją.

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
UAB "Ecoservice projektai" 8 41 552 592 projektai@ecoservice.lt Pramonės g. 8, Šiauliai
UAB "Švarinta" 8 655 50950 info@svarinta.lt Gamybos g. 7F, Šiauliai
Šiaulių RATC (gyventojams) (8 41) 42 15 99, (8 41) 52 07 61 info@sratc.lt Pailių g. 19, Šiauliai
Šiaulių RATC (gyventojams) (8 41) 42 15 99, (8 41) 52 07 61 info@sratc.lt J. Basanavičiaus g. 168 B, Šiauliai