Panevėžio m.

  • UAB “Atliekų tvarkymo centras”

    Daugiau informacijos:

    www.atc.lt

  • UAB „Bateris“

    Daugiau informacijos:
    www.bateris.lt

  • UAB „Ekobazė“

    Daugiau informacijos:

    www.ekobaze.eu

  • UAB „Toksika“
    Daugiau informacijos:
    www.toksika.lt

  • UAB „Ecoservice projektai“ (Panevėžio padalinys)
    Daugiau informacijos:
    www.ecoservice.lt

  • AB „Panevežio specialusis auto transportas“

    Daugiau informacijos:

    www.psa.lt

  • UAB „Švaros komanda“

    Daugiau informacijos:

    www.svaroskomanda.lt

  • UAB „EMP Recycling“

    Daugiau informacijos:

    www.emp.lt

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
UAB “Atliekų tvarkymo centras” +370 520 60900 info@atc.lt
UAB „Ekobazė“ +370 640 01004 info@ekobaze.eu Janonio g. 30, Panevėžys (mokama)
UAB „EMP Recycling“ 1806 info@emp.lt Pušaloto g. 108B, Panevėžys
UAB "Ecoservice projektai" (Panevėžio padalinys) 8 698 02781 projektai@ecoservice.lt S. Kerbedžio g. 23, Panevėžys
UAB „Toksika“ +370 525 05302 vilnius@toksika.lt
UAB „DEPO DIY LT“ +370 455 09400 Klaipėdos g. 145, Panevėžys
UAB "Antraža" +370 455 83200 info@antraza.eu J. Janonio g. 30, Panevėžys
Pervezu.lt (8 45) 586 523 panevezys@sponsa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB „Dukranos grupė“ 8 45 583289 info@dukranosgrupe.lt   Dubogirio g. 19, LT-37451 Panevėžys
UAB "Storent" 8 62 031 999 panevezys@storent.com Smėlynės g. 140, Panevėžys
UAB "Natureka" +370 699 25273 vinckusd@gmail.com
UAB "Ekologiniai projektai" +370 537 373807 info@ekologiniaiprojektai.lt
AB "Panevėžio specialusis autotransportas" +370 607 77760 info@psa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB “Karavanas LT” +370 664 24024 karavanaslt@gmail.com
UAB "Ecologus" +370 686 81824 info@ecologus.lt Basanvičiaus 67A, Panevėžys
UAB "Kaunakiemis" +370 660 99000 info@kaunakiemis.lt
UAB "Novitera" +370 611 17124 saulius.blankas@novitera.lt
UAB „Bateris“ +370 523 39591 bateris@bateris.lt
UAB "Automera" +370 686 84611 info@automera.lt Smėlynės g. 106B, Panevėžys
UAB "Panevėžio autoservisas" +370 454 34220 info@panservisas.lt Beržų g. 54, Panevėžys
UAB "Aradnis" +370 686 86283 info@aradnis.lt Pramonės g. 3C, Panevėžys
UAB „Bionova Lt“ +370 676 21240 bionova@bionova.lt
UAB „Rokvesta“ +370 458 21 040 rokvesta@rokiskyje.lt
UAB „Vipita“ +370 655 62702 info@vipita.lt
UAB "Horeca Sprendimai" +370 5 262 0092 info@horecasprendimai.lt
VšĮ "Grunto valymo technologijos" +370 5 2685301 gvt@gvt.am.lt
UAB „Alvinta“ +370 373 00816 info@alvinta.lt
UAB „HD servisas“ +370 687 35854 vidmantas.sakalauskas@gmail.com Kalnelio g. 7, Panavėžys
UAB „HD servisas“ +370 687 35854 vidmantas.sakalauskas@gmail.com Elektronikos g. 1, Panavėžys
UAB „Techasas Trade“ +370 614 37507 info@techasas.lt Vilniaus g. 4, Panevėžys
UAB "Pasvalio gerovė" +370 699 32825 pasvaliogerove@gmail.com
AB "Panevėžio specialusis auto transportas" +370 607 77760 info@psa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB "Švaros komanda" +370 652 75772 svaroskomanda@kateka.lt Nemuno g. 79, Panevėžys
UAB "Ekoveda" +370 638 89567 ekoveda@gmail.com Elektronikos g. 1, Panevėžys
UAB "Keliovis" +370 612 14817 keliovis@keliovis.lt Pilėnų g. 45A, Panevėžys
UAB "Metvikta" +370 603 11982 metvikta@gmail.com Tinklų g. 2B, Panevėžys
UAB "Vairotas" +370 698 27191 info@vairotas.lt S. Kerbedžio g. 19B, Panevėžys
UAB "Vandiga" +370 455 81305 Lėkiškio g. 4, Panevėžys
UAB "Urnita ir Ko" +370 673 4334 urnitaa@gmail.com J. Janonio g. 18, Panevėžys
UAB "Remgera" +370 657 72122 remgera@remgera.lt Pramonės g. 12, Panevėžys
UAB "MJ-Auto" +370 671 89892 automodus@inbox.lt Elektronikos g. 24, Panevėžys
UAB "Panšrotas ir Ko" +370 686 77120 pansrotas@yahoo.com Beržų g. 34, Panevėžys
UAB "Gremium" +370 610 10120 gremium@inbox.lt Pramonės g. 3C, Panevėžys
UAB "Autodvaris" +370 687 12610 autodvaris@gmail.com J.Janonio g. 30C, Panevėžys
UAB "Autometas" +370 698 18009 autometas@gmail.com Vakarinė g. 10C, Panevėžys
UAB "Darbo bitės" +370 698 79234 darbobites@yahoo.com Pramonės g. 11A, Panevėžys
UAB "Metalų rinka" +370 699 17687 info@metalurinka.lt Liublino g. 28, Panevėžys
UAB „Žalvaris“ Panevėžio skyrius +370 454 67793 panevezys@zalvaris.lt Tinklų g. 25A, Panevėžys
UAB "Litametas" +370 674 97733 litametas@gmail.com J. Janonio g. 30-8, Panevėžys
UAB "Metamega" +370 698 85907 metamega@inbox.lt Tiekimo g. 1, Panevėžys
UAB "Atmetas" +370 454 41410 atmetas@zebra.lt J. Janonio g. 6, Panevėžys
UAB "Rematrade" +370 683 77033 info@metalscrap.lt S. Kerbedžio g. 23, Panevėžys
UAB "Baltforgė" +370 652 26222 info@baltforge.lt J. Basanavičiaus g. 67A, Panevėžys
UAB "Taumeta" +370 698 70531 uabtaumeta@gmail.com Tiekimo g. 4, Panevėžys
UAB "Taumeta" +370 698 70531 uabtaumeta@gmail.com Tinklų gatvė 33, Panevėžys
UAB "Baltic Recycling Solution" +370 685 03939 brs.virgis@gmail.com J. Janonio g. 6, Panevėžys
UAB "Audojus" +370 698 15854 audojus@gmail.com Paliūniškio g. 2, Panevėžys
UAB "Metal invest" +370 699 17687 info@metalinvest.lt Liublino g. 28, Panevėžys
UAB "Metal invest" +370 699 17670 info@metalinvest.lt Beržų g. 6A, Panevėžys
UAB "Metal invest" +370 610 49446 info@metalinvest.lt Meistrų g. 24, Panevėžys
UAB "Metal invest" +370 650 90988 info@metalinvest.lt J.Janonio g. 30, Panevėžys
UAB "Metal invest" +370 650 45216 info@metalinvest.lt Pušaloto g.15, Panevėžys
UAB "Triglis"
Panevėžio RATC (gyventojams) +370 682 30126 savitiskissa@pratc.lt Savitiškio g. 8, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) +370 645 14091 senamiestissa@pratc.lt Senamiesčio g. 114B, Panevėžys