Panevėžio m.

  • UAB “Atliekų tvarkymo centras”

    Daugiau informacijos:

    www.atc.lt

  • UAB „Bateris“

    Daugiau informacijos:
    www.bateris.lt

  • UAB „Ekobazė“

    Daugiau informacijos:

    www.ekobaze.eu

  • UAB „Toksika“
    Daugiau informacijos:
    www.toksika.lt

  • UAB „Ecoservice projektai“ (Panevėžio padalinys)
    Daugiau informacijos:
    www.ecoservice.lt

  • AB „Panevežio specialusis auto transportas“

    Daugiau informacijos:

    www.psa.lt

  • UAB „Švaros komanda“

    Daugiau informacijos:

    www.svaroskomanda.lt

  • UAB „EMP Recycling“

    Daugiau informacijos:

    www.emp.lt

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
UAB “Atliekų tvarkymo centras” +370 520 60900 info@atc.lt
UAB „EMP Recycling“ 1806 info@emp.lt Pušaloto g. 108B, Panevėžys
UAB „Ekobazė“ +370 640 01004 info@ekobaze.eu Janonio g. 30, Panevėžys (mokama)
UAB "Ecoservice projektai" (Panevėžio padalinys) 8 698 02781 projektai@ecoservice.lt S. Kerbedžio g. 23, Panevėžys
UAB „Toksika“ 370 525 05302, +370 520 40126 vilnius@toksika.lt
UAB "Antraža" +370 4558 3200 audrunas.dabasinskas@antraza.eu J.Janonio g. 30, LT-35101 Panevėžys
Pervezu.lt (8 45) 586 523 panevezys@sponsa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB „Dukranos grupė“ 8 45 583289 info@dukranosgrupe.lt   Dubogirio g. 19, LT-37451 Panevėžys
UAB "Storent" 8 62 031 999 panevezys@storent.com Smėlynės g. 140, Panevėžys
UAB "Natureka" +370 699 25273 vinckusd@gmail.com
UAB "Metal invest" 869917687 info@metalinvest.lt Liublino g.28, Panevėžys
UAB "Metal invest" 869917670 info@metalinvest.lt Beržų g.6A, Panevėžys
UAB "Metal invest" 861049446; 861734278 info@metalinvest.lt Meistrų g.24, Panevėžys
UAB "Metal invest" 865045216 info@metalinvest.lt Pušaloto g.15, Panevėžys
UAB "Ekologiniai projektai" +370 537 373807 info@ekologiniaiprojektai.lt
Žaliųjų atliekų priėmimo aikštelė Dvarininkų k., Panevėžio raj.
UAB “Karavanas LT” 8 678 06313 karavanaslt@gmail.com M. K. Čiurlionio g. 1 - 47 / V. Mykolaičio-Putino g. 2, Vilnius
UAB "Kaunakiemis" +370 660 99000 info@kaunakiemis.lt
UAB "Novitera" +370 611 17124 saulius.blankas@novitera.lt
UAB „Bateris“ +370 523 39591 bateris@bateris.lt
UAB "Automera" 845462027, 8 686 84611 info@automera.lt Smėlynės g. 106B, Panevėžys
UAB "Panevėžio autoservisas" 845465705 info@panservisas.lt Beržų g. 54, Panevėžys
UAB "Aradnis" 845461030 aradnis@takas.lt Pramonės g. 3 C, Panevėžys
UAB „Bionova Lt“ +370 676 21240 bionova@bionova.lt
UAB „Rokvesta“ +370 458 21 040 rokvesta@rokiskyje.lt
UAB "Horeca Sprendimai" +370 5 262 0092 info@horecasprendimai.lt
VšĮ "Grunto valymo technologijos" +370 5 2685301 gvt@gvt.am.lt
UAB „Antraža“ (+370 45) 58 32 00 info@antraza.eu J.Janonio g. 30, LT-35101 Panevėžys
UAB „Alvinta“ +370 373 00816 info@alvinta.lt
UAB „HD servisas“ +370 687 35854 vidmantas.sakalauskas@gmail.com Kalnelio g. 7, Panavėžys
UAB „HD servisas“ +370 687 35854 vidmantas.sakalauskas@gmail.com Elektronikos g. 1, Panavėžys
AB "Panevėžio specialusis auto transportas" +370 60 7777 60 info@psa.lt Pilėnų g. 43, Panevėžys
UAB "Švaros komanda" +370 65275772 svaroskomanda@kateka.lt Nemuno g. 79, Panevėžys
UAB "Visaida" 861819000 vytautas@horizontas.lt Įmonių g. 5D-3, Panevėžys
UAB "Ekoveda" 860611944 ekoveda@gmail.com Elektronikos g. 1, Panevėžys
UAB "Keliovis" 845433003 keliovis@keliovis.lt Pilėnų g. 45 / A, Panevėžys
UAB "Metvikta" 860311982 armante@rambler.ru Tinklų g. 2B, Panevėžys
UAB "Vairotas" 845596216, 861555890 bubukas@inbox.ru S. Kerbedžio g. 19b, Panevėžys
UAB "Vandiga" 868207226 Lėkiškio g. 4, Panevėžys
UAB "Urnita ir Ko" 860029414 urnitaa@gmail.com J. Janonio g. 18, Panevėžys
UAB "Remgera" 865772122 remgera@remgera.lt Pramonės g. 12, Panevėžys
UAB "MJ-Auto" 867572968 automodus@inbox.lt Katkų g. 87, Panevėžys
UAB "Panšrotas ir Ko" 868677120 pansrotas@yahoo.com Beržų g. 34, Panevėžys
UAB "Gremium" 845420197 gremium@inbox.lt Pramonės g. 3C, Panevėžys
UAB "Autodvaris" 845583345, 868712610 autodvaris@gmail.com J.Janonio g. 30C, Panevėžys
UAB "Aujadeta" 868668716 aujadeta@inbox.lt Pušaloto g. 125, Panevėžys
UAB "Autometas" 845515959, 868712606 autometas@gmail.com Savitiškio g. 10C, Panevėžys
Sigitas Pilka 867025484 sigitas11@gmail.com Bobkalnio g. 7, Panevėžys
UAB "Darbo bitės" 869879234 darbobites@yahoo.com Pramonės g. 11a, Panevėžys
UAB "Metalų rinka"
UAB „Žalvaris“ Panevėžio skyrius 8 (45) 467 793 panevezys@zalvaris.lt Įmonių g. 15, 35101 Panevėžys
UAB "Atmetas" 845441410 atmetas@zebra.lt J. Janonio g. 6, Panevėžys
UAB "Rematrade" 8 683 77033 info@metalscrap.lt S. Kerbedžio g. 23, Panevėžys
UAB "Baltforgė" 865226222 baltforge@gmx.de J.Basanavičiaus g. 67 a, Panevėžys
UAB "Taumeta" 869870531 uabtaumeta@gmail.com Tiekimo g. 4, Panevėžys
UAB "Baltic Recycling Solution" 860023005 brs.rolandas@gmail.com J. Janonio g. 6, Panevėžys
UAB "Panevėžio ketus" 868266440 panketus@takas.lt Senamiesčio g. 109, Panevėžys
UAB "Audojus" 869815854 audojus@gmail.com Paliūniškio g. 2, Panevėžys
UAB "Metal invest" 8 699 17687; 8 685 02266 info@metalinvest.lt Liublino g. 28, Panevėžys
UAB "Metal invest" 869917670 info@metalinvest.lt Beržų g.6A, Panevėžys
UAB "Metal invest" 861049446; 861734278 info@metalinvest.lt Meistrų g.24, Panevėžys
UAB "Metal invest" 865090988 info@metalinvest.lt J.Janonio g.30, Panevėžys
UAB "Metal invest" 865045216 info@metalinvest.lt Pušaloto g.15, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Savitiškio g. 8, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Senamiesčio g. 114B, Panevėžys