Panevėžio m.

Atliekų surinkimo aikštelės gyventojams

Panevėžio miesto gyventojai didelių gabaritų bei pavojingas atliekas gali atiduoti UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras administruojamose didžiųjų ir pavojingų atliekų priėmimo aikštelėse esančiose Savitiškio g. 12 ir Senamiesčio g. 114B Panevėžyje.

Šiose aikštelėse iš gyventojų nemokamai priimamos šios atliekos: smulkios statybos ir griovimo atliekos, automobilių padangos, makulatūra, plastikas, stiklo atliekos, nenaudojama buitinė technika (televizoriai, šaldytuvai, viryklės ir kt. įranga), baldai, akumuliatoriai ir galvaniniai elementai, gyvsidabrio lempos, dažų, lakų, tirpiklių atliekos ir jų tara, asbesto atliekos ir kt. Priimamų atliekų sąrašas su kiekiais pateiktas čia.

Daugiau informacijos apie didžiųjų ir pavojingų atliekų priėmimo aikšteles rasite UAB „Panevėžio regiono atliekų tvarkymų centras“ internetinėje svetainėje www.pratc.lt.

UAB „Panevėžio specialusis autotransportas“ administruojamoje didžiagabaričių atliekų surinkimo aikštelėje (Pilėnų g. 43) iš gyventojų nemokamai priimamos – mišrios statybos ir griovimo atliekos, nenaudojama elektros ir elektroninė įranga, kurioje yra pavojingų sudedamųjų dalių, lengvųjų automobilių padangos, didžiosios atliekos (baldai, dviračiai, virtuvės įranga ir kt.), makulatūra, plastikas, stiklo atliekos, nenaudojama buitinė technika.

Priimamų atliekų sąrašas su leistinais priduoti kiekiais pateiktas šios aikštelės eksploatavimo taisyklėse ir jų papildyme.

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Savitiškio g. 8, Panevėžys
Panevėžio RATC (gyventojams) info@pratc.lt Senamiesčio g. 114B, Panevėžys