Šiaulių m.

Įmonės atliekančios šias paslaugas
  • UAB „Kusmeta“
    Daugiau informacijos:
    tadas.galubickas@kusmeta.lt


Visos nebetinkamos eksploatuoti transporto priemonės turi būti nugabentos tik į apdorojimo įmonę, atitinkančią nustatytus reikalavimus.

Nebeeksploatuojamas transporto priemones gali surinkti ir apdoroti tik apdorojimo įmonės, turinčios leidimus ir licencijas.

Po neeksploatuojamos transporto priemonės pridavimo, jos savininkui, ardymo įmonė privalo išduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių sunaikinimo pažymėjimą, kurį gavęs savininkas turi pateikti VĮ „Regitra“.

Transporto priemonių savininkai kiemuose, savo teritorijose laikantys nebenaudojamus, nebevažiuojančius automobilius, nusižengia teisės aktų reikalavimams ir gali būti baudžiami už aplinkos taršą.

  • UAB "Sevenauto" Ragainės g. 82D, Šiauliai 868027747 sevenauto@inbox.lt
  • UAB "Pabalių autoservisas" Spanguolių g. 5, Šiauliai 865772177 pabaliuautoservisas@gmail.com
  • UAB "Autodigma" J. Basanavičiaus gatvė 81A , Šiauliai 8 635 55003 autodigma@gmail.com
  • MB "Autojona" Gamybos gatvė 5 , Šiauliai 8 650 76252 a.butnorius@gmail.com
  • UAB "Diodenas" Metalistų gatvė 6I , Šiauliai 869823304 diodenas@gmail.com www.diodenas.lt
  • UAB "Autoviskas" Kanapių g. 1B, Šiauliai 863180259 autoviskas777@gmail.com
  • UAB "Nabekas" Žemaitės g. 143A, Šiauliai 862034257 nabekas@gmail.com
  • UAB "Mindera" Pramonės g. 9, Šiauliai 841540009 info@mindera.lt www.mindera.lt
  • UAB "Sandrola" Vairo g. 6c, Šiauliai 841558058, 868612716 sandrijus007@gmail.com
  • UAB "Manukas" Liejyklos g. 10, Šiauliai 868740020 info@manukas.com www.manukas.lt
  • UAB "Lotostra" Metalistų g. 10, Šiauliai 841415253, 869885048 info@lotostra.lt www.lotostra.lt
  • UAB "Augenera" Nuklono g. 26, Šiauliai 869833386 augenera@splius.lt
  • UAB "Lindora LT" V. Bielskio g. 6a, Šiauliai 865031143 sigytasl@gmail.com
  • UAB "Kimlita" Bielskio g. 12a, Šiauliai 841545252 uabkimlita@gmail.com
  • G. Bajarūno įmonė Žemaitės g. 96R, Šiauliai 841436726, 868630383 gintaras.bajarunas@gmail.com
  • UAB "Kusmeta" Pramonės g. 26 Šiauliai 868642084 tadas.galubickas@kusmeta.lt