Šiaulių raj.

Įmonės atliekančios šias paslaugas
  • UAB „Ecoservice projektai“
    Daugiau informacijos:
    www.ecoservice.lt

Mišrios komunalinės atliekos – likusios po rūšiavimo komunalinės atliekos. Į mišrių komunalinių atliekų konteinerius draudžiama mesti: antrines žaliavas ir pakuotės atliekas, buityje susidariusias pavojingas atliekas, didžiąsias, žaliąsias, buitinio remonto, elektros ir elektroninės įrangos atliekas, naudotas automobilių padangas, žemės gruntą, statybos ir griovimo atliekas, skystas atliekas, gamybines, degančias ar karštas atliekas (pelenus).

Pakruojo rajono savivaldybėje komunalines atliekas renka UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“. Mišrios komunalinės atliekos renkamos konteineriais. Į šiuos konteinerius dedamos po rūšiavimo likusios mišrios buitinės atliekos. Atliekos turi būti pilamos į konteinerį tvarkingai, bet kokias atliekas draudžiama krauti šalia ir ant konteinerio.

 Mišrios komunalinės atliekos iš Šiaulių rajono savivaldybės gyventojų surenkamos pagal nustatytus atliekų surinkimo grafikus. Atliekų išvežimo dieną konteineriai iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas. Dėl konteinerių išdavimo reikia kreiptis į UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“.

 Iš įmonių mišrias komunalines atliekas taip pat renka UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“. Dėl mišrių komunalinių atliekų konteinerių išdavimo, kreipkitės į minėtos įmonės administraciją.

  • UAB "Kuršėnų komunalinis ūkis" Sodo g. 18, Kuršėnai 8 415 81195 info@kursenai-ku.lt www.kursenai-ku.lt
  • UAB "Ecoservice projektai" Pramonės g. 8, Šiauliai 8 41 552 592 projektai@ecoservice.lt www.ecoservice.lt