Šiaulių raj.

Įmonės atliekančios šias paslaugas
 • UAB „Ekobazė“

  Daugiau informacijos:

  www.ekobaze.eu

 • UAB „Ecoservice projektai“
  Daugiau informacijos:
  www.ecoservice.lt

Žalia – visiems          Mėlyna – tik gyventojams

Pastaba
Daugiau informacijos apie pakuočių ir antrinių žaliavų rūšiavimą bei rūšiavimo konteinerių žemėlapį galite rasti www.zaliasistaskas.lt.

Antrinės žaliavos – tai buityje ar komercinėje veikloje susidariusios popieriaus, stiklo, plastmasės ar metalo atliekos, kurias perdirbus gaminami nauji produktai.

Pakuotė – gaminys, pagamintas iš bet kokių medžiagų ir skirtas gaminiams pakuoti, apsaugoti, gabenti ir pateikti vartotojams ar gaminių naudotojams.

Šiaulių rajone pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimo paslaugą teikia UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“.

 Pakuočių ir antrinių žaliavų atliekas Šiaulių rajono savivaldybės gyventojai gali mesti į rūšiavimo konteinerius (konteinerių vietos), kviesti tokių atliekų tvarkytojus, kad jas paimtų iš namų arba galima vežti į Šiaulių rajono didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę. Antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų surinkimo Šiaulių rajone grafikas pateiktas čia. Atliekos iš individualių konteinerių išvežamos nuo 7.00 iki 22.00 val. Atliekų surinkimo dieną iki 7.00 val. konteineriai turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas. Daugiau informacijos www.sratc.lt.

 Įmonės, kurių veikloje susidaro pakuočių ir antrinių žaliavų atliekos gali kreiptis į tokias atliekas tvarkančius atliekų tvarkytojus.

 

 • UAB "Ecoservice projektai" Pramonės g. 8, Šiauliai 8 41 552 592 projektai@ecoservice.lt www.ecoservice.lt
 • "Virginijus ir KO" Šiaulių atliekų rūšiavimo padalinys Kužiai, Šiaulių rajonas +370 699 54482 siauliai@virginijusirko.lt www.virginijusirko.lt
 • UAB „Ekobazė“ Šiaulių raj. +370 528 54 001 info@ekobaze.eu www.ekobaze.eu
 • UAB "Ekonovus", Šiaulių padalinys J. Basanavičiaus g. 168, Šiauliai 8 415 45566 siauliai@ekonovus.lt www.ekonovus.lt
 • Šiaulių RATC (gyventojams) Bertužių k., Šiaulių raj. 8 413 742 02 info@sratc.lt http://www.sratc.lt/siauliu-rajonas-16/
  Kuršėnai, Ventos g. 192, Šiaulių rajonas 8 685 55 862 info@sratc.lt http://www.sratc.lt/siauliu-rajonas-16/