Šilalės raj. Archives - Atliekos.lt
  • UAB “Atliekų tvarkymo centras”

    Daugiau informacijos:

    www.atc.lt

  • UAB „Bateris“

    Daugiau informacijos:
    www.bateris.lt

  • UAB „Toksika“

    Daugiau informacijos:

    www.toksika.lt

  • UAB „Ecoservice“ (Šilalės padalinys)
    Daugiau informacijos:
    www.ecoservice.lt

  • UAB „Vygrida“
    Daugiau informacijos:
    +370 615 58346
    Dirbame vakarų Lietuvoje

  • UAB „EMP Recycling“

    Daugiau informacijos:

    www.emp.lt

Įmonės pavadinimas Telefono nr. El. paštas Svetainė Adresas
UAB “Atliekų tvarkymo centras” +370 520 60900 info@atc.lt
UAB „Ekobazė“ +370 640 01004 info@ekobaze.eu
UAB „EMP Recycling“ 1806 info@emp.lt
UAB "Ekonovus" +370 700 77046 info@ekonovus.lt
UAB "Daramas" +370 698 45769 daramaslt@gmail.com
UAB "Ecoservice" (Šilalės padalinys) +370 449 74307 ecoservice@ecoservice.lt Šolių g. 16, Šilalė
UAB „Toksika“ +370 525 05302 vilnius@toksika.lt
UAB "Natureka" +370 699 25273 vinckusd@gmail.com
UAB "Ekologiniai projektai" +370 537 373807 info@ekologiniaiprojektai.lt
UAB "Vygrida" +370 615 58346 info@vygrida.lt
UAB "Ekotopas" +370 655 65 370 info@ekotopas.lt
UAB "Kaunakiemis" +370 660 99000 info@kaunakiemis.lt
Žaliųjų atliekų surinkimo aikštelė +370 652 12560 info@tratc.lt Paneročio km.
UAB „Bateris“ +370 523 39591 bateris@bateris.lt
UAB „Bionova Lt“ +370 676 21240 bionova@bionova.lt
UAB „Rokvesta“ +370 458 21 040 rokvesta@rokiskyje.lt
UAB „Vipita“ +370 655 62702 info@vipita.lt
UAB "Horeca Sprendimai" +370 5 262 0092 info@horecasprendimai.lt
VšĮ "Grunto valymo technologijos" +370 5 2685301 gvt@gvt.am.lt
UAB „Alvinta“ +370 373 00816 info@alvinta.lt
UAB „Argimetas“ +370 614 06822 argimetas@argimetas.lt L. Ivinskio g. 7, Vingininkų km.
UAB „Techasas Trade“ +370 615 59376 info@techasas.lt Vasario 16-osios g. 3, Šilalė
UAB "Detuva" +370 685 11894 autodetuva@gmail.com Varnių g. 42, Radiškių km.
UAB "Vidlinas" +370 650 18999 vidlinas@gmail.com Dvaro g. 9, Šilalė
UAB „Žalvaris“ Klaipėdos skyrius +370 800 00 653 klaipeda@zalvaris.lt
Tauragės RATC (gyventojams) +370 655 09131 info@uabtratc.lt Pilies g. 3, Vingininkų km.